Буріння свердловини на пісок, автономне водопостачання

Август 1, 2020

Щоб створити систему автономного водопостачання на дачі, слід здійснити буріння свердловини. Це дозволяє отримати абсолютну незалежність від центральної системи водопроводу і вирішити проблеми, які пов'язані з некоректною роботою її насосного обладнання.

Читая источник вы узнаете про все особенности жилья в новостройках и вторичного жилья.

Найголовніше, підійти відповідально до цього питання. Здійснивши монтаж систем водопостачання, можна створити більш комфортні умови проживання в заміському будинку, налагодити ефективну роботу системи опалення та каналізації.

Однак перше питання, з яким стикаються всі власники заміських будинків, полягає в тому, який тип свердловини краще вибрати. Наприклад, свердловини на пісок за відгуками суперечливі.

Щоб дати найбільш точну відповідь, слід визначити цілі використання джерела природних ресурсів і кількість споживачів, які будуть до нього підключені. Зіставлення всіх необхідних параметрів дозволить зробити найбільш правильний вибір.

З одного боку, найдоступнішим варіантом є свердловина на пісок. Її середня глибина становить 20-50 метрів.

Після завершення бурових робіт в свердловину встановлюється обсадная труба відповідного діаметру, який визначає пропускну здатність джерела природних ресурсів.

Створення такої свердловини займає у спеціалізованій компанії всього кілька днів, оскільки вона володіє всім необхідним високотехнологічним обладнанням.

Цей варіант є найбільш привабливим для будинків, які використовуються для тимчасового проживання, споживають мінімальну кількість води.

Якщо прочитати відгуки про буріння свердловин на воду, то можна дізнатися масу корисної інформації. Разом з тим, кажуть, що піщаний водоносний горизонт має нетривалий термін експлуатації, в середньому він становить 10-20 років.

Крім того, власнику свердловини необхідно бути готовим до того, що доведеться постійно чистити фільтраційним устаткуванням від мулу та інших домішок. Облаштовувати дорожчу свердловину на дачі не завжди доцільно, оскільки вона не буде використовуватися в належному режимі. Це призведе тільки до невиправданих фінансових витрат.

Щоб заміське житло мало всіма необхідними зручностями, в ньому обов'язково повинна бути автономна каналізація будинку. Адже далеко не кожен присадибна ділянка підключений до центральної каналізації через її відсутність. Однак стічні води необхідно кудись збирати. Зливна яма є не найкращим варіантом, оскільки вона швидко наповнюється і виділяє неприємний запах, який поширюється по всій ділянці.

Рассказать о статье