Як вибрати правильні міжкімнатні двері

Июнь 19, 2019

Одного разу один мій друг робив ремонт, і заодно вирішив поміняти міжкімнатні двері в квартирі. Він звернувся в салон, і коли дізнався вартість свого замовлення, засмутився і вирішив заощадити, поставивши в квартиру двері, давним-давно дісталися йому після ремонту в заміському будинку брата.

Необхідно зараз придбати квитки на поїзд, це ви можете зробити на нашому сайті.

В результаті двері не підійшли за розміром, і одного довелося розширювати отвори, зміцнювати профілі, переробляти дверні коробки і доплачувати монтажникам. Якби він тоді відразу замовив відповідні двері. При цьому все було б зроблено швидше, з меншими зусиллями, а результат вийшов би краще. Тому тут я розповім, як відразу вибрати правильні двері для будинку.

Порядок установки дверей

Як вибрати правильні міжкімнатні дверіЗакупівлі для ремонту - заняття, безумовно, цікаве, але саме тут більшість людей допускає масу помилок. Щоб уникнути проблем на фінальному етапі, розберемо схему з самого початку.

Матеріал, колір і механізм відкривання дверей вибирайте на стадії дизайн-проекту. Ну, або просто як можна раніше. Особливо це стосується типу відкривання дверей, від якого залежать не тільки розміри підготовлених прорізів, але і розташування електрики: розеток і вимикачів.

Готувати отвори потрібно на стадії обробки стін і підлоги. І звичайно, з урахуванням розмірів обраної двері.

Встановлюють двері на останньому етапі ремонту, після завершення всіх оздоблювальних робіт. Так ви збережете дверне полотно від непотрібного забруднення і механічних пошкоджень.

Вибираємо правильну двері

З приводу механізмів відкривання та відповідної колірної гами варто почитати окремі статті. Я ж розповім, як серед маси міжкімнатних дверей знайти дійсно якісний виріб без проведення експертизи.

Дивимося на якість матеріалу

Масив дерева - кращий вибір, який доступний покупцям на сучасному дверному ринку. Практично завжди це дуже якісні вироби з екологічно чистого матеріалу, покриті безпечним захисним лаком.

Другий варіант, більш бюджетний, але майже не поступається за якістю - каркасні моделі, покриті шпоном. Дізнатися масив і шпон можна по глибокому кольором і насиченою, рівною фактурою, без незрозумілих вкраплень, плям і розлучень.

Важливо! Щоб приховати низьку якість матеріал недобросовісні виробники дверей нерідко використовують тонування. Цей прийом допомагає приховати шлюб і дефекти поверхні, але при цьому робить полотно замутненою, немов би брудним. Уникайте таких дверей.

Перевіряємо поверхню дверного полотна

Після візуального огляду двері переходимо до детальній перевірці. На дотик поверхня хорошою двері повинна бути гладкою, без тріщин і шорсткостей. Якість лаку також легко перевірити вручну. Натисніть на нього нігтем. Дешевий лак не встоїть під натиском, а на хорошому покритті сліду не залишиться.

вивчаємо фурнітуру

Дверна ручка повинна знаходитесь у скрутному становищі без зусиль і повертатися без клацань, скрипів і заїдань. Зверніть увагу на притвор (якщо він є). Це невелика планка, яка виступає з торця дверей на 5-8 мм, яка потрібна для хорошої звукоізоляції.

На двері з притвором зазвичай ставлять циліндричні ввёртние петлі, які самі по собі є доказом якості двері. Справа в тому, що виробники, що використовують низькоякісні матеріали, зазвичай не ризикують ставити на свої вироби ввёртние петлі, які можуть розколоти погану деревину.

Рассказать о статье