Стрічки шліфувальні по металу

Январь 11, 2021

Нескінченна шліфувальна стрічка для гриндерного верстата може мати різну ширину та довжину. Провідні виробники виготовляють шкірку під замовлення за індивідуальними розмірами. Шліфувальну стрічку по металу, можна купити за різною ціною. Картридж від великих торговельних марок, таких як Norton, Klingspor, 3M, коштує дорожче аналогів невідомих виробників, але це цілком виправдано: він надійніший, ефективніше, довговічніше, шліфує якісніше. Так що, набагато вигідніше у всіх сенсах купити тут https://grinder-ukraine.com.ua/ одну нескінченну стрічку відомого бренду, ніж кілька дешевих.

Шліфування металу з допомогою гріндера має ряд переваг. Обслуговування верстата і робота на ньому досить прості, заміна стрічки займає буквально пару хвилин. Швидкість її руху і натиск на всій поверхні залишаються постійними, як наслідок – однакова ефективність обробки.

Це суттєва перевага стрічкового расходника перед абразивним колом, діаметр якого поступово зменшується радіус кривизни змінюється.
Великий вибір зернистості і абразивного матеріалу дозволяє обробляти будь-який метал, забезпечує якісне шліфування на будь-якому етапі: від чорнового до полірування.

Вибираючи шліфувальну стрічку для гріндера, важливо підібрати правильний абразивний матеріал.

  • Електрокорунд нормальний. Твердість, що поєднується з в'язкістю, що дозволяє використовувати таку нескінченну стрічку для шліфування матеріалів з високим опором на розрив.
  • Електрокорунд білий: від попереднього відрізняється більшим ступенем чистоти. Він твердіше, гостріше, однорідніше. Шліфувальна стрічка для гріндер а опрацьовує дуже тверді сплави та сталі.
  • Цирконієвий електрокорунд (цирконат): наждачний стрічка шліфує з високою швидкістю і ефективністю. Вона служить для грубої обдирання чорної сталі та нержавіючої сталі, допускається шліфування латуні.
  • Керамічні корунди володіють високою твердістю, міцністю і агресивністю, самозатачивающиеся зерна використовуються для шліфувальних стрічок з твердим сталі і нержавеющему металів. Здатність матеріалу до самоохлаждению виключає появу кольорів мінливості.
  • Карбід кремнію: ламкий, але твердий абразив призначений для самих твердих металів, наприклад, титану, чавуну, латуні. Він буває чорним і зеленим. Останній більш крихкий і твердий.
  • Компакт-зерно: являє собою агломерати абразивних зерен. Він довговічний, самозатачивающиеся. «Відпрацьовані» зерна вилітають, замість них починають шліфувати нові і гострі. Завдяки цьому ефективність шліфування залишається постійною під час всього терміну служби наждачки. Стрічка з компактом використовується для чорної та нержавіючої сталі. Онаподходит як для сухого шліфування, так і з мастильно-охолоджуючими рідинами.
  • Зернистість обумовлює те, для якої роботи використовується нескінченна стрічка по металу. Чим крупніше зерно – тим більш грубу роботу він виконує і більший шар матеріалу знімає. Потрібно враховувати, що для досягнення ідеального результату і бездоганного зовнішнього вигляду виробу необхідно використовувати на кожному етапі обробки кілька розмірів зерен, йдучи від великого до дрібного.
    Рассказать о статье