Переваги застосування самоутримних ізольованих проводів

Июнь 16, 2019

У сучасні дні під час проведення магістральних повітряних ЛЕП (ліній електропередач) і відгалужень для подальшого монтажу електропроводки в житлових будинках та господарських будівлях, використовують самонесучі ізольовані проводи (СІП), які відповідають за передачу і перерозподіл електроенергії в освітлювальних і повітряних силових мережах на напругу до двадцяти кіловат.

Такі дроти відрізняються високою якістю і їх можна замовити тут , де представлений широкий вибір арматури, опор, металоконструкцій та інших елементів ЛЕП, а також інструментів для монтажу СІП. У сучасні дні кабелю СІП активно використовуються в якості відгалужуючих конструкцій під час підведення до приватних будинків різних споживачів електроенергії.

Сегодня рекомендуем всем сервис Авиа произд для покупки билетов на самолёт или поезд.

За зовнішнім виглядом СІП - це жили, які скручуються між собою і складаються з алюмінію, а також зверху покриваються спеціальною ізоляцією. За цим жилах проходить струм, при цьому, не порушуючи цілісність самого проводу. Таким чином, провода СИП не уявляють собою небезпеки для людини і можуть прослужити більше п'ятдесяти років, не вимагаючи заміни.

В якості ізоляційного покриття застосовують зшитий поліетилен, який може стабілізувати енергію світла. Компанія "Норма-кабель" пропонує своїм клієнтам величезний вибір продукції СИП і комплектуючих ЛЕП, серед яких необхідно відзначити ізолятори, дроти, інструменти для монтажу СІП проводів і багато іншого. На сьогоднішній день виділяють кілька марок СІП, головна відмінність між якими полягає в конструкції виробів.

Необхідно відзначити, що провода СИП за своєю конструкцією - це вдосконалені марки кабелів А і АС, у яких немає ізоляції, а їх установка здійснюється окремо для кожної жили. Серед численних переваг СИП слід назвати безпеку, довговічність і зниження витрат (до вісімдесяти%).

Провід СИП забезпечують електромережу безперебійною роботою, а також вони захищають її від перевантажень і перепадів в напрузі. Плюс до всього, самонесучі кабелі з ізоляційним покриттям мають підвищену міцність і монтуються за максимально короткий проміжок часу. На додаток до перерахованих вище достоїнств кабелів СІП необхідно віднести стійкість до сильних вітрів атмосферних опадів: такі дроти не рвуться, на них не намерзає лід, а також вони не бояться низьких температур і води.

Рассказать о статье