Ніж-ремінь

Июль 12, 2019

Чоловік ніж - незамінний аксесуар, застосовуваний і для самооборони, і для повсякденних потреб. У моделі лезо прибрано в пасової пряжці. Ніж ремінь зручний і практичний, може за частки секунди перетворитися на грізну зброю.

На этом сайте вы сможете купить Ремень нож http://tesakov.com/remen-nozh очень большой выбор и низкая цена.

Ніж ремінь - це поєднання міцного нейлону і пряжки-рукояті, оснащеної лезом з якісної сталі. В критичний момент спеціальна пряжка звільняється одним рухом, і в долоню лягає ергономічна рукоять. Після використання клинок легко повертається на місце.

Ніж-ремінь - відмінний аксесуар для чоловіка.

Перімущества:

Красива пряжка в класичному стилі гармонійно вписується в будь-який вигляд. Ремінь ніж - модний сучасний аксесуар, одночасно має широкі можливості практичного використання.

Ніж ремінь дозволений законом. Його леза не перевищує встановлених законодавством дев'яти сантиметрів - це значить, що формально воно не є холодною зброєю, носіння якого заборонено законодавством.

Легкий і зручний клинок відмінно послужить в екстремальних ситуаціях, а також допоможе у виконанні повсякденних побутових потреб.

Таким чином, ремінь ніж - оптимальне рішення для захисту себе і своїх близьких. Візьміть його з собою на пікнік, на дачу або в заміську поїздку і використовуйте для нарізки м'яса, свіжих овочів і будь-яких інших продуктів.

З огляду на все безперечні переваги, ми впевнені, що практично будь-який чоловік буде радий отримати такий корисний і нетривіальний подарунок.

Рассказать о статье