Професійне утеплення будинку

Декабрь 27, 2019

Утеплення стін зовні

Цей захід дозволить захистити стіни від перепадів температур. Один з очевидних плюсів зовнішнього утеплення стін: роботи не порушують звичний уклад життя мешканців будинку. Не потрібно прибирати меблі з кімнат і проводити генеральне прибирання. Крім того, зовнішнє утеплення зберігає площа приміщення. Якщо роботи проводити всередині, розмір кімнати зменшиться на товщину утеплювача по всьому периметру. В результаті різниця між вихідною площею приміщення і тієї, що вийшла після утеплення кімнати зсередини, може виявитися істотною. Вибираючи матеріал для фасаду будівлі, слід звернути увагу на: особливості клімату. Тут необхідно враховувати рівень опадів, мінімальні показники температур, максимальну силу вітру ... Доречі, Ви можете замовити професійне утеплення фасаду будинку у Львові на сайті https://teplodim.info/uk/news/uteplenie-domov-vo-lvove за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Стан стін. Тріщини, виступи, зазори, наявність металевих елементів - все це може знизити здатність стін акумулювати тепло навіть після проведення робіт. Призначення приміщень. Вимоги до утеплення будинку, гаража та лазні різні. Навіть в житловий будівництві потрібно враховувати, що утеплення спалень і, наприклад, передбанника - не одне й те саме.

Утеплення зсередини

Зовнішнє утеплення стін - більш практичне рішення. Але при деяких обставинах проведення робіт всередині приміщень є єдиним виходом. До таких випадків можна віднести необхідність утеплення старих будівель. Це може бути актуально для жителів будинків, які знаходяться під наглядом архітектурного управління. Якщо будинок вважається історичним пам'ятником, утеплення його фасадної частини означає псування зовнішнього вигляду. Перешкодою до зовнішньому утепленню є і наявність деформаційного шва. Ховати його за утеплювачем не можна, оскільки це унеможливить контроль над загальним станом будівлі. Одним з очевидних плюсів внутрішнього утеплення будинку є можливість проводити роботи в будь-який час року. Незалежно від того, яка погода на вулиці, технологія залишається незмінною. Разом з утепленням мешканці отримають і додаткову звукоізоляцію приміщень. За матеріалами можна заховати комунікації, тим самим покращивши зовнішній вигляд кімнат. Нарешті, головним плюсом робіт по внутрішньому утепленню приміщення є можливість виконати їх своїми руками. Вони не вимагають застосування складної техніки і навичок промислового альпінізму, а необхідні матеріали порівняно недорогі. Не варто забувати і про особливості, з якими пов'язаний даний вид робіт. Наприклад, у випадку з внутрішнім утепленням до вибору матеріалу варто поставитися особливо ретельно, в той час як з зовнішніми роботами все йде куди простіше. Звернути увагу потрібно на такі параметри, як:

  • Екологічність. Виробники неякісних ват, карбамідного пінопласту, піноізолу прирікають мешканців вдихати шкідливі випари формальдегіду. 
  • Стандарти якості. Руйнування утеплювача, який знаходиться під складною обробкою, важко помітити. Щоб цього не сталося, роботи необхідно проводити з повним дотриманням усіх рекомендацій. 
  • Теплопровідність. Чим цей показник нижче, тим тонший шар матеріалу можна буде укласти для теплоізоляції кімнати.
Рассказать о статье