Простими словами - як вибрати двері?

Январь 29, 2020

При виборі міжкімнатних та вхідних дверей сучасні користувачі стикаються з величезними рядами варіантів, що значно ускладнює досягнення мети. Наступна інформація допоможе швидко зорієнтуватися і дозволяє зробити вдалу по всіх параметрах покупку.

Вибір стильового виконання міжкімнатних дверей

Сучасні міжкімнатні двері по стильовому виконанню можна класифікувати на три основних типи:

Модерн - сучасні двері, але ще без ухилів . Їх конструкція одночасно поєднує прямі рулювання лінії і легке «округлення»;

Здесь есть салон дверей красивые,прочные,на любой вкус и доступная цена.

Хайтек, основні відмінності, які виступають дуже різкі прямі лінії, використання скла для декору, футуристичність дизайну;

класика - ненав'язливе оформлення чудово підходить для різних дизайнерських рішень в інтер'єрі.

Професійні дизайнери віддають переваги дверей модерн, так як, в більшості випадків, облаштування приміщень здійснюється сучасними меблями, має схожу стилістику. Важливо, щоб дизайн і оформлення полотна і предметів інтер'єру, відповідав одній епосі.

Двері хай-тек лаконічні для інтер'єру, оформленого в стилі мінімалізму, проте, багато покупців, які вирішили зупинити на них свій вибір, забувають про те, що крім пари столиків в кімнатах, напевно, буде присутній і інші меблі. Таким чином, до цього варіанту варто підходити більш уважно, щоб уникнути розчарування.

Повертаючись до дверей в стилі модерн, варто акцентувати увагу на те, що вони лаконічні до сучасних меблів, не втрачаються на їх фоні і графічно римуються.

Двері в класичному стилі для оформлення сучасного інтер'єру - вони чудові для імператорського палацового стилю, а в інших випадках виглядають непропорційно і втрачають свій презентабельний вигляд. Як показує практика, більшість покупців - власники квартир з низькою стелею (менше 3-х метрів) і площею максимум 200 кв.м.

Важливі моменти при виборі інтер'єру міжкімнатних дверей

Визначившись зі стилем двері, варто приступити до своєї візуальною оцінкою:

Варто звернути увагу на елементи, що збільшують товщину полотна. Якщо вони мають місце на конструкціях, то професіонали рекомендують відмовитися від такого варіанту, так як воно морально застаріло. Аналогічний підхід і щодо дверей з рубаними формами і округленими лиштвами;

Якщо клієнт все ж прийняв рішення придбати двері з потовщують елементами, то краще, щоб вони були закругленими - це більш лаконічно і практично (в гострих кутах скупчується пил);

Декор дверного полотна з великою кількістю очок - не кращий варіант, так як він значно зменшує показник звукоізоляції, так що все шуми з сусідньої кімнати будуть порушувати спокій.

Визначення покриття міжкімнатного дверного полотна: на що акцентувати увагу

Важливим моментом при виборі двері є визначення оптимального варіанту покриття. Даний фактор залежить від можливості збереження презентабельного зовнішнього вигляду на довгий термін служби. Професіонали не рекомендують пресовану папір з ламінуванням, вважаючи, що вона виглядає дешево і є непрактичною. На практиці відмінно зарекомендував себе масив.

Рассказать о статье