Земляні роботи під басейн на ділянці заміського будинку

Август 19, 2020

Дуже добре, якщо влітку вдається на пару тижнів поїхати на морське узбережжя. Але більшу частину часу ми все одно проводимо в столиці, так як час відпустки обмежена. Однак це не привід сидіти весь час в задушливому місті.

Все для разнообразия интимной жизни вы найдете в секс шоп, цены вас приятно удивят.

Забезпечити повноцінний відпочинок всій родині може басейн на ділянці заміського будинку в Московській області, якщо його правильно обладнати. Свіже повітря, можливість покуштувати шашлик, приготований свому руками, спів птахів - це тільки частина комфорту.

У спеку не захочеться виходити з дому, якщо на ділянці немає басейну, а природна водойма далеко (та й гігієнічний стан його під великим сумнівом).

Можна придбати надувну конструкцію, але надійність, тривалий термін і естетику в ландшафтному дизайні забезпечить тільки стаціонарний басейн. На піку популярності зараз композитні матеріали.

Водойма виготовляється зі склопластику і спеціальних наповнювачів, він має високу міцність, незалежно від обсягу води і площі конструкції. Басейн стійко переносить навіть деякий рух грунту, вплив солей, мікроорганізмів, хімічних засобів для чищення. Його можна без побоювання встановити в котлован, де поблизу знаходяться грунтові води. Доповнює список переваг простий догляд.

Планування території та земляні роботи під облаштування басейну на участвке свого заміського будинку краще довірити спеціалізованої компанії. Після риття котловану створюється подушка з щебеню і піску. Засипається вона в кілька шарів, кожен заливається водою і ретельно утрамбовується.

Потім придбана чаша встановлюється в котловані. На цьому етапі її обов'язково потрібно вирівняти, щоб потім не з'явилися тріщини.

Між чашею басейну і стінками котловану необхідно залити бетон, щоб остаточно зафіксувати конструкцію.

Якщо для вашої родини досить басейну невеликого розміру, то з будівництвом можна впоратися і своїми силами, якщо є кілька помічників. Допомога в риття котловану надасть будь-яка будівельна компанія Московської області, в переліку послуг якої є оренда міні-екскаватора . А чашу можна замовити з доставкою на ділянку.

Після установки починається обробка і оформлення прилеглої території.

Всі необхідні кріплення на чаші для монтажу обладнання зроблені на заводі. Залишається забезпечити безпечний підхід до басейну і вихід з нього.

Можна по краях декорувати басейн керамогранитной плиткою з нековзною поверхнею, поруч посадити невисокі кущі або траву.

Далі можна починати обладнати дитячий майданчик і зону для відпочинку. Обов'язково потрібно буде зробити поблизу навіс, який утворює тінь, щоб сховатися вдень від палючого сонця.

Рассказать о статье