Системи відеоспостереження від Magazun

Февраль 12, 2020

Важко уявити собі офіс або підприємство без охорони і камер. Купити комплект відеоспостереження в Україні дуже правильно, адже це значно підвищує шанси уникнути спроби вторгнення зловмисників, а в разі негативного результату, відшукати їх. Такі комплекси досить різноманітні, вони можуть бути підібрані в залежності від побажань господаря в організації охорони об'єкта. У нашому магазині Magazun можна придбати різні готові комплекти відеоспостереження, на 2, 8, 4 камери.

Складові комплекту відеоспостереження

Система відеоспостереження – це комплекс апаратно-програмних компонентів, зібраних воєдино з метою здійснення охорони території. Його складовими є: камери, реєстратор і монітор. Працює система таким чином: камера знімає периметр об'єкта, що охороняється, записуючий пристрій отримує картинку з камери, а потім подає її на пристрій відтворення (монітор).

Ці прилади бувають провідні та безпровідні, аналогові і цифрові. Застосування кожного виду залежить від ситуації, особливостей об'єкта, що охороняється і відведеного на охорону бюджету. Поступово аналогові системи витісняються більш сучасними прогресивними цифровими. Останні коштують дорожче, але ціна виправдовується якістю зображення і функціональністю.

Широко цей напрямок застосовується на підприємствах, де господар не може одночасно простежити за діями своїх співробітників. Наприклад, в кафе і ресторанах власник може спостерігати за діями персоналу, за тим, які продукти використовуються в приготуванні страв, а також за реакцією відвідувачів. На автомийках, господарю завжди буде доступною інформація, скільки машин у визначений день було помыто його робітниками. У великих гіпермаркетах таким способом можна встановити зловмисника, а також припинити крадіжки товару співробітниками.

Ціни на установку системи відеоспостереження Київ

Встановивши такий комплекс, ви економите на найманих працівників, які повинні патрулювати периметр. Сплативши один раз, Ви отримуєте надійну підтримку на довгі роки. Якщо Ви вже точно вирішили отримати комплект відеоспостереження, купити недорого його можна у нас на сайті, свої вкладення ви окупите на 100%.

Комплект системи відеоспостереження для дому, дачі, офісу, квартири матиме невисоку вартість, на відміну від цілого комплексу для величезних торгових центрів. Але на величезному охороняється периметрі більш ідеального рішення не знайти. Після покупки всіх складових і їх установки, власник не тільки зменшує ризики несанкціонованого нападу зловмисників, але і має можливість проконтролювати роботу персоналу і його дії щодо майна.

Рекомендуємо Вам придбати систему відеоспостереження, ціна на який в нашому магазині Вас точно порадує. Ми зможемо запропонувати Вам найбільш вигідне рішення для Вашого об'єкта, починаючи від найпростіших комбінацій декількох камер до охоронних систем найвищого рівня, крім того Ви отримаєте консультацію по будь-якому питанню, який у Вас може виникнути щодо модельного ряду.

Рассказать о статье