Як вибрати перший мотоцикл?

Июль 30, 2020

Популярність водіння мотоциклів в Росії зростає. Цей транспортний засіб, що володіє меншими габаритами і більшою маневреністю, ніж автомобіль, відмінно відчуває себе на міських вулицях і вимагає менших витрат.

Купить необходимые Запчасти для прицепа вы можете сейчас на сайте.

Підвищений інтерес до мотоциклів робить особливо актуальним питання: «Як вибрати перший мотоцикл? Який мотоцикл вибрати новачкові? » Пропонуємо кілька порад від досвідчених водіїв і рекомендації експертів, які допоможуть зробити правильний вибір. У цій статті ви знайдете список з 15 моделей, які, на думку фахівців, стануть гідними претендентами на місце вашого першого залізного «коня».

переваги мотоцикла

Мотоцикли мають ряд вагомих переваг, які і лежать в основі високої популярності цього засобу пересування.

Компактність мотоцикла дозволяє легко лавірувати на ньому в щільному потоці машин на вулицях мегаполісу, позбавляючи від необхідності стояти в довготривалих пробках.

Мотоцикл простіше паркувати: для цього потрібно набагато менше місця, ніж для автомобіля.

При їзді на мотоциклі можна відчути справжній драйв і випробувати відчуття польоту.

Байк вимагає менше витрат на свою покупку і обслуговування, ніж автомобіль того ж класу.

Мотоцикли виглядають стильно і допомагають створити імідж сучасного динамічного людини, якій подобається рухатися до своєї мети.

вибір мотоцикла

Вибираючи свій перший мотоцикл, варто спочатку вирішити, для чого він вам потрібен. Чи будете ви їздити на ньому тільки в місті чи плануєте здійснювати заміські подорожі?

Якщо ви маєте намір щодня користуватися байком на міських вулицях, краще зупинитися на скутері з невеликим об'ємом двигуна. А якщо будете їздити по асфальтованих трасах в інші міста або селища - вибрати облицювання (капотірованние) моделі. Чи плануєте часті поїздки по бездоріжжю, наприклад, на дачу? Варіант з длінноходной підвіскою.

класи мотоциклів

Потім експерти рекомендують визначитися з класом мотоцикла, а для цього вивчити особливості кожного і вирішити, чи підходить це саме вам.

скутери

Хороший варіант для їзди по місту. Вони відрізняються невеликими розмірами, економічністю і наявністю багажника. Велика частина моделей оснащується варіатором, що спрощує процес управління. В якості першого двоколісного засобу пересування скутер може по праву зайняти одне з перших місць.

дорожні

Вважається серед знавців найбільш підходящими для новачків. На користь такого вибору говорять хороша ергономіка сидіння, що допоможе швидко виробити правильну посадку, а також простота управління. У сучасних моделях встановлюється система ABS, іноді TCS (курсової стійкості). Це полегшує завдання починаючому мотоциклістові. На дорожніх мотоциклах зручно їздити і в місті, і на трасі, за що вони отримали епітет «універсальні».

круїзерів

Мають значні габарити і найкраще себе почувають на заміській трасі з хорошим покриттям. Вільна посадка, невелика маневреність і значну вагу таких моделей можуть створювати для новачка певні труднощі.

Спортивні мотоцикли (спортбайки)

Призначені для трекової їзди. Початківцю такий варіант навряд чи підходить. Брак досвіду створює небезпеку при їзді по місту на такому швидкому транспортному засобі. Ризик не впоратися з керуванням занадто високий.

вседорожні мотоцикли

Обладнуються длінноходной підвіскою, яка відкриває перед володарем необмежену свободу пересування. Однак висока прохідність компенсується зниженою крейсерською швидкістю, підвищеними показниками парусність і невеликим об'ємом бака. Якщо і вибирати такий мотоцикл для початку їзди, то варто зупинитися на моделях подвійного призначення. Кросові та «ендуро» - не підходящий варіант, якщо ви маєте намір їздити по місту, а не тільки на треках.

Рассказать о статье