​Який подовжувач вибрати?

Август 19, 2022

У магазині «АмперОК» можна знайти безліч типів подовжувачів, ознайомитись з кими можна за посиланням https://amperok.com.ua/elektrofurnitura/podovzhuvachi_ta_kolodky/ прямо зараз. До них відносяться подовжувач для котушки, подовжувач садовий. Домашні подовжувачі найчастіше використовуються у будинку, а офісні подовжувачі варто використовувати на робочому місці. Хоча зовні всі типи схожі, вони мають різне призначення. Якщо ви не знаєте, який подовжувач вибрати, обов'язково прочитайте цю статтю.

Подовжувачі для житлових приміщень - які характеристики?

Побутовий подовжувальний кабель - це пристрій, що споживає струм, який найчастіше використовується в комфортних умовах майже кожного будинку. Стандартом для таких подовжувачів є захист від перенапруги і заземлення. Такі рішення забезпечують безпеку та зручність використання.

Популярними побутовими подовжувачами є подовжувачі комп'ютера. Іноді в них є розетки USB для заряджання комп'ютерних пристроїв, телефонів або планшетів.

Навіщо використовуються будівельні подовжувачі?

Наступним типом є будівельні подовжувачі. Вони використовуються на будівельних майданчиках та призначені саме для цієї мети. Такий пристрій має кабель довжини, що дозволяє виконувати всі види робіт. Крім того, будівельний подовжувач має безпечний кабель, що дозволяє подавати навіть великий струм. Це також запобігає перегоранню кабелю та виникненню короткого замикання.

Перед покупкою такого обладнання рекомендується перевірити величину вильоту кабелю та його довжину, а також те, чи можна використовувати його за будь-яких погодних умов.

Подовжувачі – у чому їх переваги?

Звичайний подовжувач не захищений від атмосферних впливів. Тому якщо ви хочете використовувати його на вулиці та для своїх потреб, варто придбати садовий подовжувач. Цей тип подовжувача зазвичай має довгий кабель, тому ви зможете ідеально вписати його у вашу садову ділянку. Він забезпечує комфортне використання машин та інструментів. Кількість розеток зазвичай велика, тому можна підключити навіть кілька пристроїв одночасно.

Рассказать о статье