Кошторис на будівництво заміського будинку

Октябрь 24, 2020
Фото домик на колодец своими

Кошторис є одним з важливих документів, який охоплює всі нюанси домобудівництва, реконструкції старого житла або проведення ремонтних робіт. Самотній аналіз складається на підставі проектного ескізу або креслення майбутнього будівельного об'єкта. У документі перераховуються види необхідних робіт і кількість матеріалу, із зазначенням їх вартості. Грамотно складений кошторис дозволяє оцінити професіоналізм майбутнього підрядника, і дає можливість виключити штучно завищені вартості будівельного матеріалу і робіт. Процедура складання кошторисного аналізу проходить поетапно. Перед тим, як почати складання документа, замовник повинен визначитися з наступними моментами:

Тут на сайте https://golovko.com.ua/esli-kredit-prodali-kollektoram-a-oni-ugrozhayut-zvonyat-ili-prishli-domoj-ukrainf вы сможете узнать, что делать, если пришли коллекторы и угрожают вам.

-Перебування або проживання цілорічне, або сезонне (від цього залежить вибір комунікацій).

-з якого матеріалу хотілося б побудувати будинок.

-желаемий рівень комфортності - підвищений, економ і т.д.

-від і якість внутрішньої, і зовнішньої обробки.

-елементи благоустрою.

потреба у додаткових господарських будівлях.

-Необхідність наявності гаража, в позитивному випадку на скільки автомобілів.

-наявність дитячого майданчика і т.д.

-наявність зони активного відпочинку.

Спираючись на кожен пункт, складається проектний креслення майбутнього будинку. Далі, інженер - кошторисник виїжджає на будівельну ділянку для об'єктивного уявлення обсягів і робіт, узгоджені в проекті будинку.

Будівельні етапи домобудівництва, які враховуються професійним кошторисником при складанні аналізу.

Перше - придбання земельної ділянки і розмітка на ньому зон: житлової, городньої, зони відпочинку та дільниці благоустрою. Друге - виконується вертикальне планування ділянки, тобто вирівнювання.

Далі виконуються земляні роботи під фундаменти - це або буронабивні, або з блоків, або монолітні стрічкові (залежить від конструкції будинку). Наступними роботами, які підлягають осмечіванію - це роботи по гідроізоляції фундаментів, тобто захист стіни від вологи, що надходить з конструкцій фундаментів (бетон дуже гігроскопічний і здатний вбирати вологу з ґрунту). Гідроізоляційних матеріалів безліч - це толь, битуминизированная папір і спеціальні готові суміші. Вартість будівельного матеріалу також входить в будівельний аналіз.

Монтаж стін. При варіанті з червоної цегли, має сенс робити ефективну кладку - це коли залишаються колодязі в кладці і заповнюються теплоізоляційними матеріалами. Тут можуть бути изовер, маніпулюють, терміт, Піноплекс і ін. Дана система значно скорочує товщину стін і, відповідно, їх вартість.

Варіантів матеріалів, для будинків з дерева, дуже багато - це брус, оцилиндрованні колоди або клеєний брус.

Утеплювач горищного перекриття - Піноплекс, пінопласт, ізовер, керамзит, монолітне з піни, або маніпулюють жорстка. Вибір покрівлі - відповідальний захід. Тут можливе застосування металочерепиці або всіляких рулонних матеріалів. Інженерні комунікації, як правило, в заміському будинку індивідуальні: опалення місцеве, водопостачання свердловинне, каналізування за допомогою місцевого септика. До вищесказаним робіт є необхідність додати оздоблювальні роботи, і благоустрій приміщень і території ділянки. На підставі складеного документа на будівельні роботи, обсяг і вартість матеріалів, фахівець проводить розрахунок кошторисних витрат.

Кошторисні витрати на будівництво заміського будинку складаються з наступних пунктів:

-вартість земельної ділянки.

-вартість будівельних матеріалів (бетон, матеріал стін, крокви, перекриття, покрівлю та оздоблювальні матеріали).

-вартість витратних матеріалів (цвяхи, саморізи, цемент, опалубка, різні деталі кріплення та будівельна фурнітура).

-вартість сантехнічних матеріалів (труби, крани, прилади опалення, котел опалювальний, ванна, кабіна душова, унітаз і інша сантехніка).

-вартість електротехнічних матеріалів (кабелі, дроти, світильники, розетки і ін.).

-транспортування і доставка матеріалів на об'єкт.

-Оренда, або будівництво тимчасового приміщення для перебування будівельників.

-вартість виконання робіт. Заробітна плата виконроба і робітників (розглядається індивідуально, але, як правило, становить не менш як одна третина від вартості матеріалів).

-вартість непередбачених витрат - на них передбачається 2% від вартості всіх робіт.

-При виконанні робіт у зимовий час передбачаються витрати на підігрів.

Рассказать о статье