Paysafe надає WynnBET рішення щодо оплати та маркетингу в США

Июль 22, 2021
Домик Эконом

Спеціалізована платіжна платформа Paysafe співпрацює з WynnBET, американською мобільною платформою для спортивних ставок від дочірньої компанії Wynn Resorts Wynn Interactive Ltd.. Угода передбачає підключення WynnBET до Paysafe у чотирьох штатах США для спрощення платежів, одночасно посилюючи придбання гравців за допомогою партнерської програми, що працює на базі постачальника маркетингових технологій та послуг Paysafe.

Paysafe

Мобільний спортивний букмекер WynnBET підключився до Paysafe для посилення онлайн-платежів для гравців, які роблять ставки в Колорадо, Індіані, Нью-Джерсі та Вірджинії. Підключення до найкращого в своєму роді платіжного шлюзу Paysafe полегшить депозити гравців за допомогою кредитної та дебетової картки (як в PM казино), а також банківські перекази ACH з чекового та ощадного рахунків. Завдяки інтеграції клієнти також матимуть доступ до швидких та зручних виплат за виграш зі своїх спортивних букв шляхом зняття коштів із ACH, забезпечуючи повну подорож.

Згідно з дослідженням Paysafe у грудні 2020 року, американські онлайн-партнери, які займаються спортом, при виборі спортивної книги приділяють пріоритет виплатам і, зокрема, швидким виплатам і без викривлення, над такими факторами, як конкурентні коефіцієнти, пропоновані спортивні ринки та акції. Таким чином, комплексна угода про обробку платежів WynnBET з Paysafe допоможе підтримати залучення клієнтів бренду, а також утримання.

WynnBet

WynnBET також сприятиме придбанню гравців, запускаючи партнерську програму, що працює на платформі афілійованого програмного забезпечення Paysafe’s Income Access, а дані компанії показують, що партнерський канал може залучати до 30% нових клієнтів спортивного букмекера. Внутрішня команда маркетингового відділу Income Access надаватиме стратегічні вказівки та використовуватиме мережу доступу до доходів для розвитку партнерських відносин, розширення програми та оптимізації придбання гравців загалом.

Партнерська програма WynnBET, яка буде націлена на гравців у Колорадо, Мічигані, Нью-Джерсі та Вірджинії, розпочне роботу пізніше у другому півріччі 2021 року.

Рассказать о статье