​Як вибрати проект будинку?

Декабрь 6, 2021
Всем доброго дня!

Грамотно підібраний проект будинку – це проект, який відповідає не тільки стилю життя та фінансовим можливостям інвесторів, але й використовує переваги ділянки та відповідає вимогам умов забудови. Першим елементом, на який слід звернути увагу при виборі дизайну будинку, є його розмір. Занадто великий будинок буде дорогим у будівництві та утриманні, а занадто малий може не відповідати нашим просторовим очікуванням. Проектування будинків необхідне для того, щоб правильно визначитися, яку площу має мати наш майбутній будинок, давайте подумаємо, скільки людей буде в ньому проживати. Важлива і площа окремих кімнат. Особливо це слід мати на увазі, коли ми вирішуємо проект з корисною мансардою - різниця між загальною площею підлоги і корисною площею мансардних кімнат може становити до 40%, в залежності від висоти коліна. стіна.

Кількість поверхів

Дизайн одноповерхового будинку або може з корисною мансардою? Одноповерховий будинок полегшує пересування літнім людям по будівлі. Недоліком такого рішення є, на жаль, вимога мати набагато більшу ділянку, на якій ми могли б розташувати будинок своєї мрії. З іншого боку, додаткова поверховість дозволяє на значно меншій ділянці побудувати будинок площею, порівнянною з одноповерховим. Якщо ми вибираємо багаторівневий будинок, ми повинні враховувати, чи хочемо ми мати мансарду чи повний поверх. Перше рішення, безумовно, буде дешевше в реалізації, тому що нам не потрібно робити додаткову стелю. Слід пам’ятати, що мансардні укоси в якійсь мірі обмежують можливість будь-якого облаштування інтер’єру.

Витрати на будівництво

Ще один важливий критерій, який слід враховувати при пошуку дизайну будинку – вартість будівництва. Найдешевші проекти, що будуються, характеризуються простою формою, двосхилим дахом, без зайвої кількості архітектурних деталей. Кількість матеріалів в проекті невеликого будинку буде менше, але навантаження не буде істотно відрізнятися від проекту середнього розміру. Оптимально економічний вибір – корисна площа в межах 100-120 кв. Слід пам’ятати, що зі збільшенням площі приміщення ціна за одиницю метра зменшується. Вибираючи проект будинку, варто враховувати не тільки витрати на будівництво, але і витрати на подальшу експлуатацію. Проекти з кошторисом, які є в нашій пропозиції, допоможуть вам розрахувати вартість будівництва. Однак підходити до такої оцінки потрібно з певною резервністю, оскільки вона базується на середніх витратах по країні, а відомо, що ціни в різних регіонах можуть істотно відрізнятися одна від одної. Ми можемо дізнатися про реальні витрати на будівництво будинку, визначивши оцінку конкретного підрядника або проконсультувавшись з іншими інвесторами, які завершили наші проекти.

Будівельні умови

Значною мірою критерії вибору проекту обумовлюються ділянкою та відповідними умовами забудови. Витяг та витяг з місцевого плану забудови або рішення про умови забудови необхідно запитувати до придбання ділянки. Слід пам’ятати, що оптимально розташована ділянка має вхід з півночі, що дозволяє розташувати житлову площу будинку з південного боку, з виходом у сонячний сад на задній частині ділянки. На жаль, не кожна ділянка має таке ідеальне облаштування, тому ми пропонуємо проекти будинків для ділянки з входом з півдня, в якій житлова площа будинку розташована з вулиці. Якщо обраний вами дизайн не відповідає встановленим умовам розвитку, ми можемо адаптувати його під вимоги офісу за додаткову плату. Інвестор також може вносити зміни за дорученням місцевого архітектора, який за згодою автора проекту внесе відповідні зміни до документації.

Тип опалення

Вибираючи проект будинку, важливо подумати, чим ми хочемо його опалювати, і звернути увагу тільки на ту групу проектів, які пристосовані до конкретного виду опалення. Наша пропозиція включає проекти будинків, більшість з яких мають два альтернативних способи опалення. Ми проектуємо котельню, яка адаптована як для газового опалення, так і для твердого палива. Це оптимальний спосіб, який дозволяє нам адаптувати дизайн нашого будинку до очікувань і вимог майбутніх домочадців. Деякі з наших проектів включають сучасні теплонасосні опалювальні установки.

Технологія виробництва

Вибираючи проект будинку, зверніть увагу на технологію, за якою він виготовлений. Кожен готовий проект будинку має заздалегідь визначену технологію. Шукаючи проект, добре знати, чи буде наш будинок цегляний чи дерев’яний, який тип стелі ми хочемо мати в будинку і чим будемо утеплювати стіни. Будинки з колод або каркасних конструкцій потребують більшої відстані від межі ділянки, ніж у цегляному будинку. Вибираючи технологію будівництва будинку, слід також звернути увагу на теплотехнічні показники матеріалів.

Рассказать о статье