Чкий скутер варто купувати?

Июнь 9, 2021
Строительство колодцев

Ринок рясніє пропозиціями про продаж всіляких скутерів. Маленькі, до 50 см3, великі до 800 см3, двотактні, чотиритактні, нові, що були у вжитку. Можна отримати справжнє запаморочення.

Отже, який скутер варто купувати, щоб він був хороший і виконував свої функції? Досить зайти на сайт https://westlviv.com.ua/skutery/ і вибрати відповідний скутер.

Для чого потрібен скутер?

Перш ніж почати шукати собі хороший скутер, визначитеся, для чого саме він буде використовуватися. На ринку ви знайдете автомобілі, які значно розрізняються по потужності, потужності двигуна, розміру коліс, дальності польоту, кількості і місткості вантажних місць і багатьох інших факторів. Всі ці аспекти впливають на комфорт використання даного транспортного засобу. Отже, який скутер краще купити, буде залежати від багатьох параметрів.

Потужність двигуна

Об'єм двигуна безпосередньо впливає на продуктивність, тобто як на прискорення, так і на максимальну швидкість. Крім того, в деякій мірі це призводить до згорання і економічності використання.

Обсяг і потужність двигуна

Вимоги, яким ви повинні будете відповідати для легального управління даними двоколісним транспортним засобом, також будуть залежати від потужності і потужності двигуна. Для скутерів об'ємом до 50 куб. Див не потрібні водійські права будь-якої категорії від осіб, що народилися до 12 січня 1995 року, а також від осіб, які мають права на мопед.

Всі інші повинні мати як мінімум водійські права AM (або інші права на мотоцикл або автомобіль). Для скутерів місткістю до 125 куб.см потрібно водійські права не нижче категорії A1 або B з терміном дії більше 3 років. Скутери більше 125 куб. Див вже вимагають окремої категорії A2 або A.

Маленькі скутери

В цілому можна припустити, що малі скутери об'ємом до 50 куб. Див будуть найкраще працювати в якості економічних транспортних засобів на короткі відстані. Їх максимальна швидкість не перевищує 50 км / год і не дозволяє їм вільно пересуватися в нормальному дорожньому русі по довшим маршрутами.

Великі скутери

З іншого боку, скутери Maxi можуть мати обсяг до 800 см3 і розганятися майже до 200 км / ч. Однак, з огляду на, що ми зазвичай купуємо скутери, щоб досягти компромісу між економічністю та зручністю використання, ми рекомендуємо максі-скутери в основному ентузіастам. Характеристики, необхідні для економічної і досить динамічної їзди по місту, легко можна запропонувати в двоколісних автомобілях меншої місткості, наприклад, в популярному легковому автомобілі категорії 125, відкритому для публіки.

Тип двигуна - двотактний, чотиритактний, електричний.

На ринку ви знайдете скутери з двотактним або чотиритактним двигуном.

Двотактний двигун

Двотактні агрегати зазвичай використовуються в автомобілях з меншим робочим об'ємом, наприклад, 50 куб. Для них характерна проста конструкція. Їх також дешевше ремонтувати, але в той же час вони більш трудомісткі і, отже, аварійні. Вони забезпечують більшу потужність і динаміку при заданої потужності в порівнянні з чотиритактними двигунами. Однак це оплачується більш інтенсивним згорянням мазутної суміші.

Чотиритактний двигун

Чотиритактні двигуни більш економічні, менш вимогливі, тому менш аварійні і більш довговічні. Однак вони також менш ефективні і дорожчі в ремонті. Отже, який скутер ми рекомендуємо? Все залежить від ваших пріоритетів. Якщо хочете економічності, вибирайте скутер з чотиритактним двигуном. Якщо ви хочете насолодитися більшою динамікою автомобіля, можливо, вам краще підійде двотактний двигун.

Електродвигун

Як щодо електроскутера? Якщо вам потрібен міський скутер тільки для коротких поїздок, ви можете розглянути модель з електродвигуном. Запас ходу на одній зарядці становить близько 70 км, що дозволить вам дістатися до будь-якого куточка міста і повернутися додому.

Рассказать о статье