Найважливіші характеристики садового трактора?

Август 3, 2021
Копка колодцев в Московской

Багато садівників намагаються відповісти на кілька важливих для них питань: які характеристики повинен мити якісний садовий трактор? Які садові трактори подобаються найбільше? І нарешті, який трактор вибрати для свого господарства? Все ж більшість обирає купити китайський трактор, бо він має добру якість та приємну ціну.

У цій статті ми постараємося відповісти на всі ці питання.

Найважливіші характеристики садового трактора?

Хороший садовий трактор повинен характеризувати кілька ключових характеристик:

Легкість і швидкість перемикання машин - одна з найбільших проблем для фермерів в їх повсякденній роботі - це часта зміна машин, прикріплених до трактора. У нас є обприскувач, косарка, комбайни, ящики і це лише деякі з вживаних машин. У господарстві не завжди є другий трактор, тому питання простий і швидкої зміни супутніх машин набуває першочергового значення.

Маневреність і компактні розміри трактора - чутливий гідропідсилювач керма і вузька колія значно полегшать маневрування між вузькими рядами. Додатковий важіль заднього ходу допоможе вам швидше і простіше змінювати напрямок без використання зчеплення. Зовні кабіна не повинна містити виступаючих елементів, щоб не зачепитися за дерева і кущі.

Достатня потужність і вантажопідйомність - більшість садівників пропонують вибрати машину з максимальною потужністю 100 к.с. під капотом, що забезпечить великий запас потужності, необхідний для більшості садових робіт. Не менш важлива вантажопідйомність заднього тензодатчика - значення в діапазоні 1300-1500 кг забезпечать вантажопідйомність навіть найважчих машин.

Комфортна кабіна, адаптована для роботи в саду - все найважливіші інструменти (важелі, перемикачі) повинні бути доступні в межах досяжності, що забезпечить комфорт роботи трактора. Кабіна повинна забезпечувати хороший огляд у всіх напрямках, а часті виходи і посадка в машину будуть простіше, якщо в тракторі буде рівна підлога. Комфортність роботи ще більш важлива, оскільки вона часто триває 10-12 годин в день.

Якість виготовлення - безвідмовність, довговічність і простота використання. Тут нам можуть допомогти думки інших виробників.

Рассказать о статье