Фундамент на гвинтових палях. переваги використання

Октябрь 15, 2020

Що не говори, а фундамент це основна складова будь-якої будівлі. Довговічність і цілісність будови безпосередньо залежить від того наскільки правильно дотримані пред'являються стандарти. Ще в недалекому часу при будівництві будинку застосовувалися лише деякі різновиди фундаменту, але технології не стоять на місці і сьогодні виробники пропонують нам замінити звичний спосіб застосуванням гвинтових паль. Серед людей, які розуміють, цей вид відомий як свайно-гвинтовий фундамент. Про переваги такого методу ми розповімо вам нижче. Але для початку, щоб було зрозуміліше, про що йде мова, розглянемо особливості конструкції, а також технологію монтажу.

Заказать Двухсторонний скортч по выгодной цене вы сможете сейчас на сайте.

опис конструкції

Палі є литі труби круглого діаметру, виготовлені за допомогою металопрокату. На кінці труби, із застосуванням зварювання кріпиться гвинтова конструкція. Вона то і допомагає вкручувати паль на потрібну відстань. Так як глибина закручування конструкцій може доходити до двох метрів, то необхідно виключити можливого псування металу. Захист від корозії та інших небажаних впливів навколишнього середовища забезпечує обробка необхідним складом.

Особливості монтажних робіт

Існує якась послідовність проведення монтажних робіт. Основні етапи її робіт полягають в наступному:

для розрахунку необхідної кількості матеріалу проводяться розрахункові роботи, із застосуванням плану будівельних робіт. Для цього виконується розмітка території, на якій, безпосередньо буде споруджуватися будова. Складається схема.

вкручування в грунт паль. Якщо місцевість, де відбувається будівництво, має твердий грунт, то попередньо необхідно виконати бурові роботи.

завершальним етапом робіт є вирівнювання, а потім заливка встановлених конструкцій.

Варто зауважити, що фундамент на гвинтових палях використовується не тільки при будівництві нової споруди, придбати його також можна для заміни фундаменту вже спорудженого будинку.

Переваги фундаменту на гвинтових палях

Позитивні особливості застосування гвинтових паль можна перераховувати довго. Це унікальна технологія, що дозволяє спорудити будівлю в найкоротші терміни, не чекаючи, коли відстоїться і застигне бетон. При цьому за якістю такий спосіб не буде поступатися, іншим способам, застосовуваним в фундамент будова. Палі можуть укручуватися в будь-якій місцевості, в будь-який грунт, з різними сейсмічними умовами. Будівництво може бути розпочато в будь-який час року, не чекаючи літніх днів. А головне кошторисна вартість витратних робіт на будівництво, в частині зведення фундаменту буде відрізнятися на 30-40% від фундаменту бетонного в меншу сторону.

Рассказать о статье