Скляні перегородки для ванної кімнати

Июль 14, 2020

Виріб являє собою скляне полотно, яке піддали спеціальній обробці для збільшення його міцності, оформлене в залежності від смакових уподобань замовника.

Хотите купить себе душевую кабину из стекла или перегородку для ванной, все параметры которые вам необходимы вы сможете узнать у специалистов магазина.

Для того щоб захистити людину, яка приймає душ, від сторонніх очей, використовуються скляні матовані перегородки для ванни. Конструкції відмінно пропускають світло, одночасно граючи роль огорожі. Такі вироби для ванної універсальні і підходять для різних дизайнерських рішень, гармонійно вписуючись в інтер'єр.

Додати кімнаті індивідуальності можна, використовуючи скляні тоновані перегородки для ванни. Оптимізувати простір допоможе оформлення вироби гравіюванням, піскоструминним малюнком, нанесенням фотодруку.

Скляну перегородку для зонування в ванній кімнаті можна встановити біля стіни замість штори. Її кріплять також на деякій дистанції від душа до стелі. Наші фахівці можуть виконати виготовлення скляних перегородок в ванну зігнутої форми на замовлення.

Конструкція встановлюється по завершенню ремонтних робіт, підключення всіх комунікацій і забезпечення водовідведення.

Переваги виробів

Скляні перегородки мають ряд переваг:

легкість установки;

великий вибір колірних рішень і конструкційних особливостей;

простий догляд;

довговічність;

безпеку матеріалу.

Завдяки естетичного вигляду і функціональним можливостям перегородок попит на них постійно зростає. Проста, надійна конструкція дозволяє захистити простір кімнати від розбризкування води, допоможе вдало перетворити інтер'єр.

Рассказать о статье