Ви вирішили купити акрилову ванну: як вибрати і на що звернути увагу

Декабрь 15, 2020

Коли мова заходить про заміну сантехніки, багато хто намагається позбутися від чавунної ванни і купують більш легку і сучасну модель з акрилу. Асортимент цих виробів великий, і діапазон цін дозволяє підібрати підходящий варіант людям з різними фінансовими можливостями. Якщо і ви вирішили купити акрилову ванну, як вибрати модель, яка ідеально впишеться в ваш інтер'єр, дізнаєтеся з цієї статті.

На сайте https://on-za.ua/vanni/ представлен широкий выбор ванн,из любого материала, любой ценовой политики.

Чому акрилові ванни так популярні?

Полиметилметакрилат, більш відомий як акрил, в промисловому виробництві застосовується з 1937 року. Першу ванну з нього виготовили в далекому 1948 році. Але в Росії він вперше з'явився тільки в 1990 році. Акрилові ванни досить швидко стали популярними серед споживачів і цьому є логічне пояснення:

ці ванни важать не більше 30 кілограмів, що істотно полегшує їх транспортування;

сам матеріал непористий, а значить, він погано вбирає запахи і різного роду забруднення;

невеликі тріщини в акрилової ванні нескладно усунути своїми силами в домашніх умовах.

До того ж, у акрилу низька теплопровідність, а значить, вода в такій ванні остигає повільно.

Як вибрати акрилову ванну?

Вибір акрилової ванни багато в чому залежить від площі і геометрії ванної кімнати. Якщо приміщення невелике, заощадити тут простір допоможе ванна кутова. Якщо ваша мета раціонально використовувати корисну площу в кімнаті, то краще купити ванну квадратної або прямокутної форми. Виключити ризик травматизму допоможе ванна кругла або овальна.

Як правильно вибрати ванну, якщо інтер'єр кімнати оформлений, наприклад, в класичному стилі? Купуйте модель овальної форми, на ніжках з позолотою або сріблястим напиленням.

Шанувальникам незвичайних дизайнерських рішень може сподобатися акрилова ванна в формі овальної або круглої купелі. При цьому допускається контрастне поєднання ванни і її підстави або підлогового покриття. Саме підставу нерідко обробляють мозаїкою, кахельної або керамічною плиткою.

Залежно від дизайнерської задумки і технічних можливостей, акрилова ванна може бути встановлена в будь-якій частині кімнати: в кутку, в центрі або на подіумі. І вона необов'язково повинна бути в окремій ванній кімнаті. Є й досить сміливі дизайнерські рішення, коли акрилову ванну встановлюють в спальні.

Як бачите, акрилові ванни можуть бути самої різної форми і дизайну. І вибирають їх в залежності від розмірів кімнати і стилю інтер'єру. Не забувайте і про розміри вироби, перш за все, глибину і висоту. Крім того, ви можете придбати моделі з вбудованою функцією гідромасажу (джакузі) або хромотерапії.

Рассказать о статье