ДЕКОРАТИВНИЙ КАМІНЬ В ОЗДОБЛЕННІ СТІН

Декабрь 13, 2020

Декоративним каміням не тільки оформляють фасади будівель, але і внутрішні стіни приміщення. За допомогою декоративного каменю будь-яке приміщення буде виглядати оригінально і презентабельно. Така обробка може з успіхом застосовуватися в ресторанах і готелях, кафе і магазинах, а так само в приватних будинках і квартирах. Матеріал екологічний і дуже зручний в монтажі, відносно не дорогий, чим приваблює більшість дизайнерів, що втілюють з його допомогою найнеймовірніші і фантастичні ідеї. Процес обробки стін декоративним каміням не надто трудомісткий, так як при цьому застосовуються вже готові кутові панелі. Тому така обробка стін набагато дешевше, в порівнянні з облицюванням натуральним каміням. Тим більше вага декоративного каменю зовсім не великий, а значить, він не обтяжить стіни.

Не хотите долго ходить по магазинам? Тогда Жи-Строй, это магазин стройматериалов, который вам нужен. Здесь вы сможете найти все, чтоб вам необходимо для ремонта и строительства.

Поверхня одного боку каменю рівна, нею він і кріпиться до стін, укладати його дуже легко. Даний матеріал досить міцний, він не боїться різких температурних перепадів. Не дивлячись на те, що декоративний камінь має високу вологостійкість, його не можна використовувати для обробки поверхонь стін, які будуть під водою, наприклад, басейни, колодязі. А ось стіни басейну, лазні і сауни будуть відмінно виглядати, оброблені декорованим каміням. Просто в цьому випадку, стіну регулярно обробляють спеціальними гідрофобними розчинами, і чудовий дизайн буде протягом довгих років приносити радість господарям приміщення і їх гостям. Декоративний камінь може відмінно поєднуватися з більшою частиною сучасних оздоблювальних матеріалів. Він буде мати гарний вигляд на тлі гладкої отштукатурені стіни або стіни з натурального дерева. Будь-яка передпокій.

А так же він буде чудово виглядати в інтер'єрі вітальні, спальні, тераси, веранди і лоджії. Декоративний камінь не рекомендується використовувати в приміщеннях, що вимагають частого прибирання, наприклад, кухня, біля плити і робочого столу, так як у каменю рельєфна поверхня і часто чистити його не дуже зручно.

Рассказать о статье